Tehergépkocsivezető állás Németországban

  • Eingestellt vor 18 Tagen
An E-Mail senden

Details zum Job

Ihr Profil

Kontakt

Stellenbeschreibung

Mint sikeres német munkaerőközvetítő vállalat, folyamatosan  olyan motivált munkavállalókat keresünk, akik szeretnék kipróbálni magukat akár betanított, akár szakmákhoz kapcsolódó munkakörökben. Partnerünk a régió (Ostwestfalen-Lippe) számos nagynevű vállalata, de akadnak partnercégeink Németország más területein is.

Mi, a Zeitnah GmbH csapata, nagyszerű karrierépítési lehetőségeket biztosítunk Önnek akár a kezdeti német nyelvtudás hiányosságából származó akadályok ellenére is és mindezt vonzó fizetéssel párosítjuk!

Egyik nagymúltú, élelmiszerüzletek beszállításával foglalkozó partnercégünk számára keresünk akár azonnali kezdéssel munkavállalót.

Az Ön feladatai:

  • Az áru kiszállítása az egyes élelmiszerüzletekbe;
  • A tehergépkocsi be- és kirakodása az előírt szabályoknak megfelelően;
  • Az árut kísérő számláknak az áruval együtt történő kezelése;
  • Hatékony, jól időzített és barátságos vevőkiszolgálás.

Az Ön profilja:

  • Érvényes CE kategóriás jogosítvány és GKI kártya;
  • Èrvényes sofőrkártya;
  • Ön a munkavégzésnek megfelelő fizikai állapotban van;
  • Ön már rendelkezik nyerges szerelvénnyel szerzett hasonló munkatapasztalattal.

Amit kínálunk:

  • Német, teljes munkaidőben bejelentett munkaviszony;
  • Korrekt és vonzó fizetés;
  • Hosszú távú munkalehetőség egy konstruktív szervezeti klímával rendelkező vállalatnál, amely bizonyos idő után előszeretettel veszi át munkavallalóinkat a saját állományába;
  • Jól felszerelt szálláslehetőség kedvező áron.

Az Ön jövője a Zeitnah GmbH-nál:

Partnercégünknél érdekes és változatos munkakörök várnak Önre a lehető legjobb és legkedvezőbb munkakörülmények között. Tanácsadóink egyike végigkíséri Önt azon az individuális karrierúton, amelyet Ön választ a Zeitnah-nál.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a munkakezdés leghamarabbi lehetséges dátumának megjelölésével!

Kérjük vegye figyelembe, hogy amennyiben online küldi el pályázatát, elfogadja a pályázati folyamatra vonatkozó adatvédelmi feltételeinket és ehhez kapcsolódóan hozzájárul az adatai feldolgozásához és tárolásához.

Kontakt

Zeitnah GmbH

Alois Lödige Str.1

33100 Paderborn

info@zeitnah-jobs.de

+49 5251 54643 -0