Pracownik(m/k/t) na produkcji wyrobow delikatesowych

  • Delbrück
  • Vollzeit
  • Eingestellt vor 8 Tagen

Details zum Job

Ihr Profil

Kontakt

Stellenbeschreibung

Pracownik na produkcji wyrobow delikatesowych od zaraz

Na początek współpracy oferujemy pieniądze powitalne w wysokości 150€ podzielony na 3 miesiace.

Praca dostepna od zaraz.

Nie jest to ubojnia lub rozbior.

Praca w klimatyzowanych warunkach. Firma zapewnia bezpłatnie odziez ocieplana.

Twoje zadania:

– Wytwarzanie roladek drobiowych z gotowego już miesa drobiowego;

– Umieszczanie gotowego juz nadzienia, marynaty lub dodatkow do wytwarzanego produktu;

– Ciagla kontrola jakosci wytwarzanego produktu;

– Stosowanie zasad higieny i bezpieczeństwa na miejscu pracy.

Twoj profil:

– Posiadanie doswiadczenia na podobnych stanowiskach zajmujacych sie produkcja zywnosci;

– Znasz zasady higieny i bezpieczenstwa pracy oraz umiesz je zastowowac na miejscu pracy,

– Jestes gotowy/a do pracy na stalej porannej zmianie( od 5:00 do 13:30) lub na zmianie popoludniowej ( od 13:00 do 22:00). Praca nastepuje tylko na jednej przydzielonej zmianie.

Pelna nauka wytwarzania wyrobu zajmuje około tygodnia. Do pomocy zostanie przydzielona osoba mowiaca po polsku.

Oferujemy:

– Zatudnienie na pelen etat w oparciu o Niemiecka umowę o prace wstępnie na rok;

– Punktualna wyplata wynagrodzenia wedlug Taryfy IGZ 10,15€ Euro/ godzine oraz mozliwe wcześniejsze zaliczki;

– Pelne wsparcie polskiego koordynatora w kazdym momencie wspolpracy;

– Pelne ubezpieczenie zdrowotne;

– Miejsce pracy Delbrück;

– Dlugotrwale i konstruktywne zatrudnienie w dobrej atmosferze pracy z mozliwoscia pozniejszego przejecia;

– Dobrze wyposazone pokoje w pierwszym okresie pracy oraz w przystepnych cenach.

Zainteresowany/a? Czekamy na Twoja aplikacje!

Nalezy pamietac, ze skladajac wniosek przez e-mail wyrazasz zgode na nasza polityke prywatnosci dotyczaca naszego procedu skladania wniosku, a tym samym zgadzasz sie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulacjami o ochronie o danych osobowych.

Prosze pamietac, ze nie ponosimy zadnych kosztow wynikajacych z rozmowy kwalifikacyjnej.