Pracownik na produkcji przetworstwa drobiowego

  • Delbrück
  • Vollzeit
  • Eingestellt vor 4 Tagen
An E-Mail senden

Details zum Job

Ihr Profil

Kontakt

Stellenbeschreibung

Jako skuteczna agencja rekrutacyjna poszukujemy zmotywowanych oraz wykwalifikowanych pracowników w obszarze OWL, którzy poszukują interesujących miejsc pracy w znanych firmach w regionie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, dobre perspektywy kariery i opcje przejęcia.

Dla naszego renomowanego klienta w dziedzinie przetwórstwa drobiu poszukujemy pracownika dla działu „Linii produkcyjna”

Pozycja koncentruje się na produkcji półproduktów z różnych produktów drobiowych.

Twoje zadania:

– Wytwarzanie półproduktów z wczesniej przygotowanych polproduktow czyli laczenie ich razem z nadzieniami oraz farszami;;

– Prawidłowo, zgodnie ze specyfikacją, umieścić dostarczony surowiec na liniach produkcyjnych;

– Ciągłe testowanie wykorzystywanych surowców pod kątem ich doskonałej jakości i ilości;

– Stosowanie zasad higieny i bezpieczeństwa na miejscu pracy

Twoj profil:

– Posiadanie doswiadczenia na podobnych stanowiskach zajmujacych sie produkcja zywnosci;

– Znasz zasady higieny i bezpieczenstwa pracy oraz umiesz je zastowowac na miejscu pracy,

– Jestes gotowy/a do pracy na stalej porannej zmianie( od 5:00 do 13:30) lub na zmianie popoludniowej ( od 13:00 do 22:00). Praca nastepuje tylko na jednej przydzielonej zmianie.

Oferujemy:

– Zatudnienie na pelen etat;

– Punktualna wyplata wynagrodzenia wedlug Taryfy IGZ 9,49€ Euro/ godzine;

– Miejsce pracy Delbrück;

– Dlugotrwale i konstruktywne zatrudnienie w dobrej atmosferze pracy z mozliwoscia pozniejszego przejecia;

– Dobrze wyposazone zakwaterowanie w razie potrzeby.

Twoje perspektywy w ZeitNah:

– W naszej Firmie klient moze oczekiwac interesujacego oraz zroznicowanego srodowiska pracy z najlepszymi warunkami. Atrakcyjna i uczciwa platnosc zgodna z taryfa IGZ z wieloma uslugami specialnymi, takimi jak swiateczne  i urlopowe premie oraz w 100% platne dni wolne ustawowo, co jest oczywistoscia. Twoja osobista osoba kontaktowa towarzyszy Ci indywidualnie na nowej sciezce kariery.

Zainteresowany/a? Czekamy na Twoje zgloszenie z informacja o Twojej najzlizszej dacie rozpoczecia.

Nalezy pamietac, ze skladajac wniosek przez e-mail wyrazasz zgode na nasza polityke prywatnosci dotyczaca naszego procedu skladania wniosku, a tym samym zgadzasz sie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulacjami o ochronie o danych osobowych.

Twoj kontakt:

Zeitnah GmbH

Alois Lödige Str.1

33100 Paderborn

info@zeitnah-jobs.de

+49 05251 54643 -0