Pracownik produkcyjny – zatrudnienie bezposrednie (m/k)

  • Delbrück
  • Vollzeit
  • Eingestellt vor 6 Tagen

Details zum Job

Ihr Profil

Kontakt

Stellenbeschreibung

Poszukujemy Cie: Pracownik produkcyjny

Dla naszego renomowanego klienta

w dziedzinie delikatesow drobiowych (Rodzinna firma) w Delbrück poszukujemy pracownikow produkcyjnych do bezposredniego zatrudnienia – Nie przez agencje posrednictwa pracy!

Twoje korzysci

  • Umowa o prace z wieloma specjalnymi swiadczeniami oraz stalym wynagrodzeniem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki zmianowe (wolne od podatku) – 10,60€/godzina
  • 38 godzin pracy tygodniowo oraz 30 dni urlopowych w roku
  • Stale zmiany (tylko zmiana poranna lub popoludniowa)
  • Dodatek urlopowy oraz swiateczny (70% miesiecznego wynagrodzenia)
  • Wewnatrzzakladowy fundusz oszczednosciowy (26,59 €/Miesiecznie) od 2 roku zatrudnienia, bony kwartalne, rabaty firmowe
  • Bezplatna odziez robocza i bezplatne napoje w firmie
  • Regularne bezplatne testy na COVID
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Umeblowane zakwaterowanie podczas okresu probnego
  • Uslugi dojazdow do pracy
  • Intensywne wsparcie pracownikow mowiacych w jezyku polskim
  • Zroznicowane mozliwosci dalszego szkolenia i nauki jezykow

Twoje zadania

  • Kontrola jakosci i sortowanie
  • Produkcja wyrobow garmazeryjnych
  • Umieszczanie wykonanego wyrobu na tasmie
  • Przestrzeganie przepisow BHP
  • Przestrzeganie porzadku i higieny w miejscu pracy

Twoj profil

  • Jestes rzetelny punktualny.
  • Szukasz dlugotrwalej wspolpracy.
  • Znajomosc jezyka niemieckiego jest nieobowiazkowa.
  • Byloby idealnie, gdybys posiadal/a wstepne doswiadczenie zawodowe w zakresie produkcji zywnosci – ale nie jest to absolutnie konieczne.
  • Idelnie znasz zasady higieny przy produkcji zywnosci oraz przepisy BHP.

Czekamy na Twoje zgloszenie!

polen@zeitnah-jobs.de

05251 – 546430