LKW Icon für Maschinenführer

Pracownik magazynowy(m/k/t) z jezykiem niemieckim

  • Delbrück
  • Vollzeit
  • Eingestellt vor 8 Tagen

Details zum Job

Ihr Profil

Kontakt

Stellenbeschreibung

Jako odnosząca sukcesy niemiecka firma rekrutacyjna stale poszukujemy zmotywowanych pracowników, którzy chcą spróbować swoich sił w pracy, którą uczą lub w zawodach. Naszym partnerem jest wiele dużych firm w regionie (Ostwestfalen-Lippe), ale mamy także firmy partnerskie w innych częściach Niemiec.

W Zeitnah GmbH zapewniamy duże możliwości rozwoju zawodowego, pomimo przeszkód w początkowej znajomości języka niemieckiego, w połączeniu z atrakcyjnymi wynagrodzeniami!

Dla naszego renomowanego klienta w dziedzinie przetwórstwa drobiu szukamy pracownika (m/k/t) dla działu „Magazyn i logistyka”.

Stanowisko koncentruje się na pracy jako pracownik magazynu (m/k/t).

Twoje zadania:

  • przechowywanie towarów;
  • Wypełnianie dokumentów magazynowych;
  • Profesjonalny załadunek i rozładunek ciężarówek;
  • Kontrola wzrokowa towarów przychodzących i wychodzących pod kątem uszkodzeń i kompletności;
  • Przyjmowanie towarów w dziale towarów przychodzących;
  • Przygotowanie do wysyłki wychodzących towarów;
  • Wewnętrzny transport towarów;
  • Przetwarzanie list pakowania i zwrotów;
  • Inwentaryzacja istniejących towarów.

Twoj profil:

  • Doświadczenie jako pracownik magazynu lub podobny;
  • Posiadanie lub chęć wyrobienia licencji na wózek widłowy;
  • Świadomość bezpieczeństwa w obsłudze maszyn i urządzeń;
  • Niezawodność, staranność i dokładność;
  • Jesteś gotowy do pracy w bardzo zimnym pomieszczeniu (TK 3) z odpowiednią odzieżą ochronną;
  • Posiadasz podstawową znajomość języka niemieckiego;
  • Jesteś gotowy do pracy na stałe na wczesnej zmianie (od 05:00 do 13:30) lub na późnej zmianie (od 14:00 do 22:30). Zmiana zmienia sie co tydzien.

Oferujemy:

– Zatudnienie na pelen etat;

– Punktualna wyplata wynagrodzenia wedlug Taryfy IGZ 12€ Euro/ godzine;

– Miejsce pracy Delbrück;

– Pieniadze Swiateczne oraz urlopowe po przepracowanym okresie probnym 6 miesiecy;

– 24 dni urlopowe w pierwszym roku pracy;

– Dlugotrwale i konstruktywne zatrudnienie w dobrej atmosferze pracy z mozliwoscia pozniejszego przejecia;

– Dobrze wyposazone pokoje w pierwszym okresie pracy oraz w przystepnych cenach.

Twoje perspektywy w ZeitNah:

W naszej Firmie klient moze oczekiwac interesujacego oraz zroznicowanego srodowiska pracy z profesjonalnymi warunkami. Atrakcyjna i uczciwa platnosc zgodna z taryfa IGZ z wieloma uslugami specialnymi, takimi jak swiateczne  i urlopowe premie oraz w 100% platne dni wolne ustawowo, co jest oczywistoscia. Twoja osobista osoba kontaktowa towarzyszy Ci indywidualnie na nowej sciezce kariery.

Zainteresowany/a? Czekamy na Twoje zgloszenie z informacja o Twojej najblizszej dacie rozpoczecia.

Nalezy pamietac, ze skladajac wniosek przez e-mail wyrazasz zgode na nasza polityke prywatnosci dotyczaca naszego procedu skladania wniosku, a tym samym zgadzasz sie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulacjami o ochronie o danych osobowych.

Twoj Kontakt:

ZeitNah GmbH

Alois Lödige Str.1

33100 Paderborn

info@zeitnah-jobs.de

+49 05251 54643 -0

Prosze pamietac, ze nie ponosimy zadnych kosztow wynikajacych z rozmowy kwalifikacyjnej.