Lager Icon für Produktionshelfer

Pracownik magazynowy (m/k/t)

  • Bielefeld
  • Vollzeit
  • Eingestellt vor 13 Tagen
An E-Mail senden

Details zum Job

Ihr Profil

Kontakt

Stellenbeschreibung

Pracownik magazynowy (M/K/T)

Jako skuteczna agencja rekrutacyjna poszukujemy zmotywowanych oraz wykwalifikowanych i pracowników w obszarze OWL, którzy poszukują interesujących miejsc pracy w znanych firmach w regionie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, dobre perspektywy kariery i opcje przejęcia bezposrednio przez Firme.

Aktualnie dla znanego Klienta w Bielefeld szukamy pracownika magazynowego.

Twoje zadania:

–           Załadunek i rozładunek ciężarówek łącznie z zabezpieczeniem ładunku,

–           Przyjmowanie towarow,

–           Komisjonowanie towarow,

–           Kontrola zapasów i kontrola jakości.

Twoj Profil:

–           Umiejetnosc pracy w zespole,

–           Niezależność, elastyczność i niezawodność,

–           Miejetnosc obslugi komputera,

–           Dobra kondycja zdrowotna,

–           Bardzo mile widziane prawo jazdy kategorii ,,B’’.

–           Wcześniejsze doświadczenie w zakresie magazynowania i kompletacji

–           Pożądane jest uprawnienie do prowadzenia  wozkow widlowych oraz wysokiego skladowania.

Oferujemy:

–           Punktualne oraz Poprawne wynagrodzenie oparte na taryfie IGZ,

–           Miejsce pracy: Bielefeld.

Twoje perspektywy w ZeitNah:

W naszej firmie klienta możesz oczekiwać ciekawego i zróżnicowanego środowiska pracy z najlepszymi warunkami. Atrakcyjna i uczciwa płatność według taryfy iGZ z wieloma usługami specjalnymi, takimi jak bonus świąteczny i urlopowy. Do dyspozycji masz rowniez swoja osobista osobe kontaktowa.

Zainteresowany? Czekamy na Twoje zgłoszenie z informacją o Twojej najbliższej dacie rozpoczęcia.

Pamiętaj, że składając wniosek przez e-mail, zgadzasz się z naszą polityką prywatności dotyczącą naszych procesów aplikacji i zgadzasz się na przetwarzanie twoich danych.

Ihr Kontakt

Zeitnah GmbH

Alois Lödige Str.1

33100 Paderborn

+49 5251 54643 -0