Lager Icon für Produktionshelfer

Pracownik produkcyjny w fabryce czekolady

  • Herford
  • Vollzeit
  • Eingestellt vor 2 Tagen

Details zum Job

Ihr Profil

Kontakt

Stellenbeschreibung

Dla jednego z naszych renomowanych klientow poszukujemy pracownikow produkcyjnych w Fabryce czekolady.

Oferujemy:

– Zatudnienie na pelen etat na podstawie niemieckiej umowy o prace;

– Punktualna wyplata wynagrodzenia wedlug Taryfy IGZ 10,45€ Euro/ godzine;

– Prace od Poniedzialku do Piatku + dobrowolnie w weekendy;

– Miejsce pracy Herford;

– Platne pauzy, dodatek za prace w godzinach nocnych;

– Dobrze wyposazone zakwaterowanie w dobrej cenie;

– Zorganizowany zbiorowy transport do pracy.

Twoje zadania:

– Pakowanie tabliczek czekolady do kartonow lub skrzynek;

– Ukladanie juz gotowych kartonow na paletach;

– Kontrola jakosci;

– Stosowanie zasad higieny i bezpieczeństwa na miejscu pracy.

Twoj profil:

– Posiadasz doswiadczenie na podobnych stanowiskach zajmujacych sie produkcja zywnosci;

– Znasz zasady higieny i bezpieczenstwa pracy oraz umiesz je zastowowac na miejscu pracy;

– Jestes gotowy/a do pracy przy stalym modelu pracy 3 zmianowej ( 6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-06:00);