Pomocnik piekarza

  • Rietberg
  • Vollzeit
  • Eingestellt vor 4 Tagen

Details zum Job

Ihr Profil

Kontakt

Stellenbeschreibung

Pomocnik Piekarza

Dla naszego rekomandowanego Klienta zajmujacego sie produkcja ciastek poszukujemy pomocnika piekarza. Rozpoczecie pracy jest mozliwe od Maja 2021.

Twoje zadania:

  • Wykonywanie mas piekarskich wedlug receptur;
  • Dodawanie niezbednych skladnikow do mieszadel;
  • Kontrola wytwarzanych ciast pod wzgledem jakosci;
  • Monitorowanie przebiegu produkcji ciastek;

Twoj profil:

  • Posiadasz doswiadczenie na tym lub podobnym stanowisku / lub chcialbys nauczyc sie czegos nowego;
  • Jestes gotowy do pracy zmianowej (6:00 – 14:00; 14:00 – 22:00; 22:00-6:00) oraz w weekendy;
  • Samodzielnosc, punktualnosc oraz dobra organizacja pracy;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pelen etat w oparciu o niemiecka umowe o prace;
  • Stawka 10,45€ brutto/ godzina;
  • Miejsce pracy Niemcy, Rietberg;
  • Dodatek 25% za prace w nocy;
  • Pelne ubezpieczenie zdrowotne;
  • Zakwaterowanie;
  • Wsparcie osoby polskojezycznej na kazdym etapie zatrudnienia.

Twoje perspektywy w ZeitNah:

– W naszej Firmie klient moze oczekiwac interesujacego oraz zroznicowanego srodowiska pracy z najlepszymi warunkami. Atrakcyjna i uczciwa platnosc zgodna z taryfa IGZ z wieloma uslugami specialnymi, takimi jak swiateczne  i urlopowe premie oraz w 100% platne dni wolne ustawowo, co jest oczywistoscia. Twoja osobista osoba kontaktowa towarzyszy Ci indywidualnie na nowej sciezce kariery.

Zainteresowany/a? Czekamy na Twoje zgloszenie z informacja o Twojej najblizszej dacie rozpoczecia.

Nalezy pamietac, ze skladajac wniosek przez e-mail wyrazasz zgode na nasza polityke prywatnosci dotyczaca naszego procedu skladania wniosku, a tym samym zgadzasz sie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulacjami o ochronie o danych osobowych.

Twoj Kontakt:

ZeitNah GmbH

Alois Lödige Str.1

33100 Paderborn

info@zeitnah-jobs.de

+49 5251 54643 -0