Oferta wakacyjna 2020

  • Vollzeit
  • Eingestellt vor 23 Tagen

Details zum Job

Ihr Profil

Kontakt

Stellenbeschreibung

Nie masz planow na wakacje? Szukasz pracy? Chcesz dobrze zarobic? Skontaktuj sie z nami!

Od teraz rozpoczynamy rekrutacje na sezon  letni 2020.

Poszkujemy Uczniow/Studentow do pracy wakacyjnej juz od 15.06.2020

Co to za praca?

  • Fabryka Ciastek,
  • Fabryka Czekolady,
  • Fabryka tworzyw sztucznych,
  • Praca na magazynie.

Co oferujemy?

Przede wszystkim umowe na warunkach niemieckich opartej o taryfikator IGZ ze stawka 10,15€ na godzine oraz:

  • Stala opieke polskiego kordynatora,
  • Zakwaterowanie w poblizu miejsca pracy,
  • Nieodplatne zorganizowane dojazdy do pracy.

Za malo?

Przyjedz wlasnym samochodem a otrzymasz dodatkowe profity!

Boisz sie przyjechac sam/a? Zabierz swoich znajomych, przyjaciol, chlopaka lub dziewczyne.

Dane kontaktowe:

ZeitNah GmbH

Alois-Lödige Straße 1

33100 Paderborn

polen@zeitnah-jobs.de

+49 5251 546 430

www.zeitnah-jobs.de/jobboerse