verpacker

Nyárimunka diákoknak Németországban – élelmiszeripari gyártó- és csomagoló munkák!

  • Delbrück
  • Vollzeit
  • Eingestellt vor +30 Tagen
An E-Mail senden

Details zum Job

Ihr Profil

Kontakt

Stellenbeschreibung

Szeretnéd nem csak kellemesen, hanem hasznosan is tölteni a nyarat a vizsgáidat követően? Szívesen gyakorolnád a német vagy az angol nyelvet egy remek társaságban úgy, hogy emellett még pénzt is keresel? Jelentkezz nyári Diákmunkánkra és csomagolj velünk csokoládét már akár 2019 július közepétől akár szeptember végéig!

Feladatok: élelmiszeripari gyártó és csomagoló munkák, könnyűfizikai betanított munka.

A munkába állás feltételei:

  • 18. életévét betöltött személy;
  • Érvényes személyigazolvány, vagy útlevél;
  • Èrvényes Európai Uniós egészségbiztosítási kártya;
  • Èrvényes iskolalátogatási igazolás, amit előre kérünk e-mail-ben elküldeni;
  • Tiszta, ápolt kezek és rövid lakkozatlan körmök;
  • Az üzemek területén nem viselhető semmilyen ékszer, karóra, vagy piercing ami a kezeken (karokon) vagy az arcon található.

A munkavégzéssel kapcsolatos tudnivalók:

  • Òrabér: 9,79 EUR bruttó órabér az iGZ/DGB kollektív szerződés szerint;
  • A fizetésről szóló bérpapírt minden munkavállaló minden hónap 9.-ig megkapja e-mail-ben, majd a fizetés 15-én kerül a bankszámlákra.
  • Munkavégzés 3 műszakban, 8 órában, fél óra szünettel, alapvetően hétfőtől péntekig, szombaton van túlóralehetőség;
  • A munkavégzés helyszíne: Delbrück vagy Herford, a szálláshelyeink pedig Bad Lippspringe-ben és Delbrück-ben találhatóak, ahonnan közösen vállalati mikrobusszal  történik a munkahelyre való eljutás;
  • A német nyelv ismerete nem követelmény, de nyilván egyszerűsíti a munkahelyen való boldogulást ha van alapszintű német vagy angol nyelvtudás.

A szálláshelyeinkapartman jellegűek, a szobák felszereltsége egyszerű, de van konyha, fürdőszoba, mosási lehetőség és Wifi, amit mindenképpen hozni kell az ágynemű huzat és lepedő.

Felkeltettük az érdeklődésed? Küldd el fényképes önéletrajzodat és érvényes iskolalátogatásodat nekünk E-Mail – ben, lájkolj bennünket a Facebook -on és nézd meg a Honlapunkat!