Húsüzemi csomagoló Németországban

  • Delbrück
  • Vollzeit
  • Eingestellt vor 17 Tagen
An E-Mail senden

Details zum Job

Ihr Profil

Kontakt

Stellenbeschreibung

Húsipari félkész termékek előállítása és csomagolása Németországban!

Feladatok: Baromfi hústermékek (roládok és egyéb félkésztermékek) előállítása és csomagolása.

Azonnali kezdéssel keresünk 1 munkatársat (a munka jellegéből adódóan elsősorban hölgy munkavállalót) Delbrück-ben (Németország) található partnerünk számára.

A német nyelvtudás előny, de nem feltétele a jelentkezésnek, a munkafolyamatok 1-2 hét betanulási idő alatt elsajátíthatóak.

Az üzemben nagyon kulturáltak a körülmények, nincsen kellemetlen szag, a hőmérséklet +7 és +8 fok közötti.

Amit ajánlunk:
– Órabér: bruttó 9,49 EUR;
– Ingyenes munkaruha és munkavédelmi cipő;

– Munkaidő: hétfőtől péntekig 14:30-22:00;

– A fél év próbaidő lejárta után Urlaubsgeld-et és Weihnachtsgeld-et fizetünk;
– Szálláshely (217 EUR/hó/fő), ennek részleteiről minden komolyabb pályázónkat tájékoztatjuk;
– Dolgozói kedvezmény az üzem által előállított termékek vásárlására;

A jelentkezés feltétele:
– Legalább fél év értékelhető munkatapasztalat húsüzemi termékek előállításában, csomagolásában vagy eladásában;
– Nyitott, barátságos, közvetlen, dolgozni akaró személyiség, aki jól tud együttműdni csapatban!;
– Az élelmiszeriparban szokásos higiéniai normák ismerete.

Jelentkezés a +49/5251-5464332-es telefonszámon, vagy e-mailben az info@zeitnah-pd.de E-mail címen.