Húsipari szakmunkás Németországban

  • Delbrück
  • Vollzeit
  • Eingestellt vor 5 Tagen
An E-Mail senden

Details zum Job

Ihr Profil

Kontakt

Stellenbeschreibung

Mint sikeres német munkaerőközvetítő vállalat, folyamatosan  olyan motivált munkavállalókat keresünk, akik szeretnék kipróbálni magukat akár betanított, akár szakmákhoz kapcsolódó munkakörökben. Partnerünk a régió (Ostwestfalen-Lippe) számos nagynevű vállalata, de akadnak partnercégeink Németország más területein is.

Mi, a Zeitnah GmbH csapata, nagyszerű karrierépítési lehetőségeket biztosítunk Önnek akár a kezdeti német nyelvtudás hiányosságából származó akadályok ellenére is és mindezt vonzó fizetéssel párosítjuk!

Egyik nagymúltú, baromfihús félkész termékek előállításával foglalkozó partnercégünk számára keresünk akár azonnali kezdéssel munkavállalót.

A pozíció a különböző már feldolgozott baromfi húsok adagoló berendezésbe való betöltésére fókuszál.

Az Ön feladatai:

  • A félkésztermék tároló tartályok folyamatos mérése és cseréje (kézi targoncával);
  • Az üres tartályok odakészítése az adagoló berendezéshez és a használt (üres) tartályok elszállítása;
  • A megtöltött tartályok előkészítése a raktárba való elhelyezésre;
  • A félkésztermékek betöltése az adagoló berendezésbe;
  • A felhasznált nyersanyagok folyamatos minőségi és mennyiségi ellenőrzése;
  • Az élelmiszeriparban szokásos higiéniai és munkavédelmi előírások alkalmazása;
  • A munkaterület tisztán és rendezetten tartása.

Az Ön profilja:

  • Ön már rendelkezik hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal;
  • Ön minimum B2-es szintű német nyelvtudással rendelkezik, így tudja értelmezni a receptúrákat és a műszakvezetők utasításait.
  • Ön ismeri és tudja alkalmazni, az élelmiszeriparban szokásos higiéniai előírásokat;
  • Önnek megfelel vagy állandó délelőttös (05:00-13:30), vagy állandó délutános műszakban (13:30-22:00) dolgozni. A műszakok nem váltakoznak hetente és a partnercég dönti el, hogy melyik munkavállaló melyik műszakba kerül beosztásra.

Amit kínálunk:

  • Német, teljes munkaidőben bejelentett munkaviszony;
  • Pontos és korrekt bérelszámolás az iGZ kollektív szerződés szerint bruttó 10,50 EUR/óra;
  • A munkavégzés helye: Delbrück, Németország;
  • Hosszú távú munkalehetőség egy konstruktív szervezeti klímával rendelkező vállalatnál, amely bizonyos idő után előszeretettel veszi át munkavallalóinkat a saját állományába;
  • Jól felszerelt szálláslehetőség kedvező áron.

Az Ön jövője a Zeitnah GmbH-nál:

Partnercégeinknél érdekes és változatos munkakörök várnak Önre a lehető legjobb és legkedvezőbb munkakörülmények között. A munkabéreket az iGZ kollektív szerződés előírásai szerint fizetjük, így minden ezzel járó juttatás (karácsonyi és nyaralási juttatás), valamint az átlagon felüli éves fizetett szabadság, számunkra magától értetődő. Tanácsadóink egyike végigkíséri Önt azon az individuális karrierúton, amelyet Ön választ a Zeitnah-nál.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a munkakezdés leghamarabbi lehetséges dátumának megjelölésével!

Kérjük vegye figyelembe, hogy amennyiben online küldi el pályázatát, elfogadja a pályázati folyamatra vonatkozó adatvédelmi feltételeinket és ehhez kapcsolódóan hozzájárul az adatai feldolgozásához és tárolásához.

Kontakt

Zeitnah GmbH

Alois Lödige Str.1

33100 Paderborn

info@zeitnah-jobs.de

+49 5251 54643 -0