produktion

Hegesztő lakatos állás Németországban!

  • Paderborn
  • Vollzeit
  • Eingestellt vor 17 Tagen
An E-Mail senden

Details zum Job

Ihr Profil

Kontakt

Stellenbeschreibung

Hegesztő lakatos állás Németországban akár német nyelvtudás nélkül!

Egyik neves, nagy múltra visszatekintő, ipari fémek megmunkálásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk hegesztő szakembert. A német nyelvtudás könnyíti a munkahelyen és a német nyelvkörnyezetben való boldogulást, de nem feltétele a munkavégzésnek.

Feladatok: tartályok, keverőtárcsák, szárító- és egyéb gépek tárcsáinak és egyéb alkatrészeinek megmunkálása, hegesztése.

Feltételek:

  • Jogosítvány és saját személygépkocsi;
  • Legalább fél éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Hajlandóság a műszakokban történő munkavégzésre;
  • Józan életmód.

Amit kínálunk:

  • munkavégzés helye: Paderborn, Németország;
  • bruttó 12 EUR/óra;
  • kedvező és modern szálláshely;
  • hosszú távú munkahely;
  • konstruktív munkakörnyezet;
  • továbbképzési lehetőségek a partnercégnél.

Amenniyben felkeltettük érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az info@zeitnah-jobs.de „Hegesztő“ jeligével! Köszönjük!