verpacker

Csokoládé csomagoló állás Herford-ban

  • Herford
  • Vollzeit
  • Eingestellt vor 4 Tagen
An E-Mail senden

Details zum Job

Ihr Profil

Kontakt

Stellenbeschreibung

Feladatok: édesipari termékek gyártása és csomagolása.

A munkába állás feltételei:
– Használható német nyelvtudás (leginkább szóban!);
– Az élelmiszeriparban szokásos higiéniai normák alapszintű ismerete;
– A már meglévő cukrászati tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétele a munkavégzésnek;

Amit kínálunk: biztos és hosszú távú munkahely!
9,49 EUR bruttó órabér (plusz éjszakai, adott esetben hétvégi pótlék);
– Munkavégzés 3 műszakban alapvetően hétfőtől péntekig, alkalmanként van szombati túlóralehetőség;
– A munkavégzés helyszíne: Herford (Bielefeld közelében Németországban);
– A fél év próbaidő elteltével minden munkavállalónk „Weihnachtsgeld“ és „Urlaubsgeld“ juttatásban részesül.

Várjuk jelentkezését itt a Facebook-on, vagy fényképes önéletrajzzal a következő e-mail címen: info@zeitnah-jobs.de
Köszönjük!