Kierowca ciężarówki CE

  • Bad Wünnenberg
  • Vollzeit
  • Eingestellt vor 28 Tagen
An E-Mail senden

Details zum Job

Ihr Profil

Kontakt

Stellenbeschreibung

Dla naszego niemieckiego klienta, firmy logistyczno-transportowej w rejonie Paderbornu w niemczech poszukujemy osoby zainteresowanej praca na stanowisku kierowcy C+E .

Opis

  • Miejsce pracy: Rejon Paderborn
  • Praca aktualna jest natychmiast lub w mozliwie szybkim terminie
  • Umowa o prace stala z niemiecka umowa o praca
  • Transport i rozladunek do sklepow w rejonie
  • Praca na dwie zmiany

Wymagania

  • Prawo jazdy klasy CE (95)
  • Doswiadczenie zawodowe jako kierowca CE
  • Podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego mile widziana, ale nie obowiazkowa
  • Samodzielnosc i odpowiedzialnosc w wykonywaniu pracy

Oferujemy

  • Umowa: niemiecka o prace
  • Praca dlugofalowa
  • Pracownik otrzyma szkolenie przez koordynatora polskojezycznego
  • Stawka co najmniej 16€ na godz., dotego dochadza diety

Zainteresowanych prosimy o aplikacje dolaczajac CV ze zdjeciem na adres: polen@zeitnah-pd.de

W razie jakichkolwiek pytan zachecam do kotantu mailowego: polen@zeitnah-pd.de

Lub na naszym FanPage na Facebooku: Zeitnah GmbH

Biuro czynne od poniedzialku do piatku w godzinach od 8.00 do 17.00